At Home Times Gone By
Bloemen en kleur. Zo kunnen we het dekbedovertrek Times Gone By uit de collectie van At Home het beste omschrijven. Over het hele overtrek zien we bloemen afgebeeld. Tussen de bloemen door laten prachtig sierlijke vogels zich zien. Door de structuurkeuze en de mooie diepe kleuren lijkt het overtrek net een schilderij! Het dekbedovertrek is gemaakt van 100% katoen, 144 TC. Het overtrek heeft een dubbele instopstrook en een totale lengte van 250 cm. Het overtrek is geschikt voor dekbedden van 200 cm, 210 cm of 220 cm.
At Home
Een eigentijdse collectie: dat kun je gerust zeggen over de verzameling producten van At Home. Een van de leukste merken uit de collectie van Livengo. At Home werkt met zachte tinten en zorgt voor een mooie serene uitstraling van je slaapkamer. De warme kleuren en diverse kwaliteiten geven je slaapkamer een rijke, sfeervolle uitstraling met een geheel eigen karakter.
Die wil ik!
Word je graag persoonlijk geholpen? In onze showroom ben je zes dagen per week welkom en helpt één van onze collega’s je graag bij je keuze en het beantwoorden van al je vragen.
Online bestellen hoeft niet ingewikkeld te zijn. Bij Livengo is dit in ieder geval zo gepiept. Binnen een paar stappen bepaal je helemaal zelf wat je wilt hebben en hoe je wilt betalen. Wij nemen vervolgens binnen enkele dagen contact met je op om je bestelling door te nemen.
Bestel je enkel een accessoire? Dan kun je deze direct betalen. Het pakket wordt dan zo snel mogelijk per post naar je verzonden. Bestel je een accessoire in combinatie met een bed? Dan wordt de gehele bestelling op de afgesproken leverdatum bij je bezorgd. Een week voor levering ontvang je per email het exacte tijdstip (op 1 of 2 uur nauwkeurig), zodat je niet de hele dag op ons hoeft te wachten.